Kiti statiniai

Kadangi surenkamo gelžbetonio konstrukcijos projektuojamos ir gaminamos pagal konkretų individualų užsakovo poreikį, UAB „Betonika“ gali pasiūlyti išskirtinius surenkamo gelžbetonio sprendimus automobilių aikštelių, stadionų, kolumbariumų ir kitų statinių statybai.

Kauno “Akropolis” automobilių aikštelė, kurios statybai gaminius tiekė „Betonika", suprojektuota trimis aukštais virš Karaliaus Mindaugo prospekto kaip vienos krypties eismas kylant ratu, su išvažiavimais į skirtingas miesto gatves. Taip ribotoje vietoje, Kauno centre buvo išspręstas uždavinys, kaip aikštelėje sutalpinti vienu metu iki 2400 automobilių ir nesukelti eismo sutrikimų, nukreipiant automobilių srautus į skirtingus išvažiavimus.

 UAB „Betonika“ surenkamo gelžbetonio sprendimai pritaikyti: Siemens arenoje Vilniuje, BATE stadione Borisove, šešių aukštų automobilių aikštelei Minske (59 tūkst.m2, 2052 vietos automobiliams), modernizuojant Lazdijų hipodromą, žemės ūkio paskirties rezervuarų statybai, kolumbariumams Panevėžyje.


5-ių aukštų antžeminė automobilių saugykla Pilaitėje

BATE stadionas Borisove

Kolumbariumai Panevėžyje

4-ių aukštų automobilių aikštelė Kauno "Akropolis"