Bashallen® sistema

Bashallen® sudaro du moduliniai komponentai: STT tipo dvišlaitės denginio plokštės ir laikančiosios išorinės sienos su šilumos izoliacija ir paruošta fasado apadaila.

Gelžbetoninės konstrukcijos leidžia projektuoti didelės angos (iki 26,5 m pločio ir norimo ilgio) vidines erdves su 2,4 m moduliniu žingsniu. Tokiu būdu gaunama didelė erdvė, kurioje gali būti be apribojimų išdėstomos prekybinės lentynos, gamybiniai įrengimai ar statomi automobiliai.

Ši savybė suteikia plačias projektavimo galimybes ir leidžia maksimaliai išnaudoti erdvę priimant architektūrinius sprendimus. Maksimalus patalpų vidaus aukštis - iki 8 m. Tipinės perdangos įrengiamos dalyje arba visame pastato plane. Estetinis fasado vaizdas sukuriamas naudojant elementus užapvalintais kampais ir atbrailomis, įvairiu paviršiumi ir spalvomis.

Gelžbetonio gaminiai - perdangos, sijos, kolonos, sienos, TT tipo plokštės - naudojamos projektuojant "Bashallen" sistemą, kuri tinka sandėlių ir pramonės pastatų statybai.

Sandėlių, kurie pastatyti naudojant “Bashallen” sistemą, šiluminis imlumas ir izoliacija užtikrina pastovų vidaus klimatą su mažomis energijos sąnaudomis.

Gelžbetonio sistemos "Bashallen" privalumai yra plačios laisvos erdvės, patikimas karkasas, greita statyba, didelis ugniaatsparumas, paprastas montažas.

Sienos (išorinės trisluoksnės plokštės) “Bashallen” sistemoje sudarytos iš išorinio faktūrinio betono sluoksnio, 150 mm storio šiluminės izoliacijos ir vidinio laikančio betoninio sluoksnio. Standartinis elementų plotis yra 2,40 m, o storis - 300 mm. Gaminant padaromos langų, durų ar vartų angos. Galima skirtinga paviršiaus apdaila ir spalvos.

Gelžbetonio statybos sistemos “Bashallen" privalumas yra statybos greitis. Užsakovai visada nori pastatyti statinį per kuo trumpesnį laiką, todėl šiuo atveju “Betonika” siūloma “Bashallen” sistema turi daug pranašumų lyginant su kitomis sistemomis: surenkami elementai yra montuojami greitai ir nesudėtingai, pasiekiamas didelis statybos darbo efektyvumas. Be to, išorinės sienos yra iš anksto surenkamos konstrukcijos, kas garantuoja statinio hermetiškumą, gerą šilumos izoliaciją bei ilgaamžiškumą.

Gelžbetoninių konstrukcijų gamintoja “Betonika” Lietuvos pramonininkų konfederacijos organizuotame konkurse “Lietuvos metų gaminys 2005” laimėjo aukso medalį už “Bashallen” statybos sistemą.

Daugiau informacijos čia: http://www.bashallen.eu/lt/

Naujausias "Bashallen " projektas, kurį UAB Betonika įgyvendino 2017 metų vasarą- UAB Norvelita gamybinis pastatas, Gabšių km., Raseinių rajone.

Šis projektas įgyvendintas per rekordiškai trumpą laiką- 5 savaites, įskaitant darbo brėžinių paruošimą, gamybą bei gaminių sumontavimą.: