Paslaugos

Teikiamos visos su surenkamo gelžbetonio projektu susiję paslaugos: konsultavimas, projektavimas, pagamintų gaminių sandėliavimas sutartam terminui, traversų, skirtų kiaurymėtoms perdangos plokštėms kelti, skolinimas ( pasirašius panaudos sutartį), transportavimas, montavimas (per subrangovus), darbų techninė priežiūra, garantijos.

UAB „Betonika“ veiklos koncepcija – užsakovui teikti pilną paslaugų kompleksą:

  • Užsakovo poreikius atitinkančios koncepcijos parengimas;
  • Pasirinkto sprendimo projektavimas;
  • Aukščiausios kokybės gaminių gamyba;
  • Gaminių transportavimas į statybos aikštelę;
  • Techninės konsultacijos.

Projektavimas

Projektavimas yra svarbi statybos darbų dalis. Gelžbetonio gaminiai projektuojami kiekvienam objektui atskirai. Gelžbetonio karkasas projektuojamas optimaliai pagal kiekvieno statinio paskirtį. Sienos, sijos, rygeliai, perdangos gaminami gamykloje pagal darbo brėžinius. Gelžbetoninių konstrukcijų gamintoja “Betonika” siūlo bendrą sprendimą ir techninių brėžinių parengimą bei konsultavimą projekto vykdymo metu.

Projektavimas pradinėje stadijoje palengvina galimybę pasiūlyti optimalų statinio konstrukcinį sprendimą, išnaudojant vieną iš mūsų gaminių privalumų – galimybę perdengti dideles angas, atsižvelgiant į projektines apkrovas. Gaminiai gali būti įvairiausios geometrinės formos, įmanoma padaryti išėmas laiptams, inžinerinėms komunikacijoms ir kitiems tikslams.

Gelžbetoninių konstrukcijų privalumai yra pilnai išnaudojami, jeigu šių konstrukcijų charakteristikos įvertinamos jau pirmojoje darbų stadijoje, kai vyksta projektavimo darbai. Tuomet yra numatoma, kaip vienas ar kitas konstrukcinis elementas bus montuojamas statybų aikštelėje.

Gelžbetoninių konstrukcijų gamybos lyderė "Betonika" suteikia vartotojui galimybę, panaudojant inžinerinius resursus ir projektavimo galimybes, praktiškai įgyvendinti ekonomiškas ir efektyviausias projektų idėjas.  Tai, kad “Betonika” paruošia brėžinius, konsultuoja dėl įdėtinių detalių bei medžiagų, leidžia operatyviai vystyti ir tobulinti gamybos brėžinių baigiamąsias versijas bei užtikrinti bendrą projekto sėkmę.

Transportavimas

Gelžbetonio konstrukcijos vartotojo pageidavimu gali būti pristatytos į statybos aikštelę. Gelžbetonio gaminiai transportuojami specialiu transportu. Sienos, kolonos, perdangos, laiptai pristatomi į statybos aikštelę pagal transportavimo schemas. Gelžbetoninės konstrukcijos, kurių gabaritai yra didesni nei standartiniai, turi būti gabenamos su spec. leidimais.

Gelžbetoninių konstrukcijų gamintoja ir tiekėja “Betonika" turi patirties, transportuodama įvairius gelžbetonio gaminius ir konstrukcijas į statybos vietą. Įmonė laikosi visų saugumo reikalavimų, gabendama šiuos krovinius. “Betonika” bendradarbiauja su transporto įmonėmis, kurios specializuojasi sunkiasvorių ir didelių gabaritų gelžbetoninių gaminių transportavimo srityje. Vartotojui pageidaujant, yra sudaromi tikslūs ir vartotojui palankūs gaminių transportavimo į statybos vietą grafikai. Perdangos, laiptai, sienos, kolonos bus pristatytos į statybos aikštelę laiku ir saugiai.

Transportavimas taip pat gali būti vykdomas ir kliento transporto priemone. “Betonika” specialistai patars, kaip taisyklingai pakrauti ir transportuoti gaminius.

Montavimas

Gelžbetoninių konstrukcijų montavimas yra svarbus ir atsakingas darbas. Gelžbetonio gaminiai yra sužymėti. Žymėjimas nurodo užsakovo sutarties numerį, gaminio kodą ir kitą reikalingą informaciją. Taip pat yra nurodyti gaminio dydžiai ir svoris, pagaminimo data bei kita svarbi informacija. Montavimas vykdomas remiantis griežtomis instrukcijomis. Kiekvienas gaminys turi savo montavimo tvarką bei reikalavimus, kurių yra laikomasi, atliekant gelžbetoninių gaminių montavimą. Perdangos, laiptai, sienos, kolonos montuojamos laikantis montavimo instrukcijų, kurios parengtos "Betonika" specialistų.