Surenkami namai iš gelžbetonio

Nuo 2004 m. UAB „Betonika“ pirmoji Lietuvoje, remdamasi „Consolis“ skandinaviška technologija, teikia pilną konstrukcinių sprendimų sistemą daugiaaukštei gyvenamajai statybai, kurią sudaro gelžbetonio perdangos, apšiltintos trisluoksnės išorės sienos, vidaus sienos, laiptai ir laiptų aikštelės, liftų šachtos, balkonai, parapetai, metalinės detalės. Mūsų specialistai pateikia šių elementų jungimo konstrukcinius sprendimus, o užsakovui pageidaujant, atlieka viso daugiaaukščio gyvenamojo namo konstruktyvo projektavimo darbus. Be to, kiekvienas gelžbetonio gaminys yra suprojektuojamas atskirai, numatant reikalingas apkrovas, armavimą, jungiamuosius ryšius ir kt.

Daugiabučiai namai dažniausiai yra 4 – 25 aukštų, tačiau šiuolaikinės gelžbetonio konstrukcijų sistemos leidžia projektuoti ir statyti gyvenamuosius namus iki 40 aukštų.

Gelžbetonio gaminių, galinčių perdengti angas iki 12 m ilgio, pagalba gaunamos plačios ir nesuskirstytos namo erdvės. Tai yra namas, turintis dideles naudojimo galimybes ir ilgesnį tarnavimo laiką. Surenkamas namas turi atviras erdves ir yra galimybė lengvai modifikuoti interjero planą. Naujai pastatytuose namuose būsimieji gyventojai gali lengvai planuoti savo buto išdėstymą. Namas gali būti vėliau lengvai pritaikomas prie pasikeitusios situacijos, atsižvelgiant į gyventojų poreikius. Dideli kambariai gali būti pertveriami ir padaromi mažesni, arba atvirkščiai.

Gelžbetoninės konstrukcijos leidžia statyti gyvenamuosius pastatus, kurie yra statomi greitai, o trumpas konstrukcijų montavimo laikas labai sumažina sąnaudas. Be to, tokie pastatai pasižymi gera garso ir šilumos izoliacija, atsparumu ugniai, oro kokybe ir pan.

Daugiabučiai namai pastatyti iš surenkamojo gelžbetonio gaminių - sienų, perdangų, laiptų - yra šilti, ilgaamžiai ir estetiški.

Fasadai gali būti patys įvairiausi, kas suteikia architektams neribotas galimybes.

Gelžbetonio sienos pasižymi gera šilumine varža, puikiai izoliuoja triukšmą.

Gelžbetonio gaminiai - sienos, perdangos, fasadai, laiptai - sudaro visą gyvenamųjų namų statybai skirtą sistemą.

Daugiaaukščiams pastatams siūlomi naujausi sprendimai:

CONSOLIS „EcoShaft™“ sukurta bendradarbiaujant su pasaulyje pirmaujančiais liftų tiekėjais ir didžiausiomis statybų įmonėmis. „EcoShaft™“ tinka daugumai gaminamų liftų modelių, naudojamų gyvenamuosiuose ir komerciniuose pastatuose visoje Europoje. Mūsų šachtos visiškai atitinka tokių pastatų liftams numatytus ES standartus: 8 žmonės, 630 kg ir 900 mm durų plotis.

CONSOLIS „EcoShaft™“ tinka 4–10 aukštų naujos statybos arba rekonstruojamiems pastatams. Savo klientams teikiame projektavimo ir techninio konsultavimo paslaugas prieš pradedant statybos darbus ir juos vykdant. Šachtų projektavimo etape visada atsižvelgiame į liftų tiekėjų poreikius.

 „EcoShafts“ suteiktas ISO 9001 sertifikatas, nes jie gaminami mūsų šiuolaikiškose gamyklose, laikantis aukščiausios kokybės bei saugos standartų. CONSOLIS „EcoShaft™“ – tai gaminys visam gyvenimui.

„EcoShaft™“ savybės:

- Patikima CONSOLIS grupės aukštos kokybės ir saugos koncepcija
- Sparti gamyba ir lengvas montavimas, nereikia naudoti pastolių
- Ekonomiškas sprendimas: mažesni darbų ir medžiagų kaštai
- Lankstumas: šachtos gali būti laikančiosios apkrovą arba nelaikančiosios apkrovos
- Projektuojamas pagal užsakytus matmenis, leistinas nuokrypis yra +/- 1–2 mm
- Tinka „KONE“, „OTIS“, „SCHINDLER“ ir kitų gamintojų liftams
- Racionalus sprendimas už konkurencingą kainą.

Puikios išvaizdos, ilgaamžiai ir patogūs laiptai? Galime pasiūlyti juos kartu su danga:

CONSOLIS „PrecaStairs™“ Terrazzo laiptų aikštelės labai tinka gyvenamiesiems bei kitokio tipo komerciniams pastatams. Laiptai gaminami gamykloje, pristatomi į statybos aikštelę, ir joje surenkami. „PrecaStairs™“ pateikiami įvairių tipų, atsižvelgiant į jūsų poreikius – jie gali būti tiesūs, suapvalinti, lenkti.

CONSOLIS „PrecaStairs™“ gamybai suteikti ISO 9001 ir ISO 14001 sertifikatai, nes jie gaminami mūsų šiuolaikiškose gamyklose laikantis aukščiausios kokybės bei saugos standartų.

Tradicinis terrazzo – tai sudėtinė medžiaga, kuri sudaryta iš 70 procentų marmuro skaldos ir 30 procentų cemento, kurie sumaišomi betono būgne. Į cementą įdedama pigmentų spalvų įvairovei išgauti.  Iš terrazzo formuojami gaminiai arba apdailos elementai, kurie gamykloje nušlifuojami, kol paviršius tampa lygus.
Dėl puikios estetinės išvaizdos, patvarumo ir nedidelių priežiūros kaštų pastaraisiais metais sulaukėme terrazzo naudojimo renesanso. Terrazzo marmuriniai paviršiai plačiai naudojami gyvenamuosiuose, komerciniuose ir gamybiniuose pastatuose.

Laiptų dangos ruošiniai yra pagal individualų užsakymą pagaminami ir užklijuojami ant įprastinio betoninio laiptų maršo dar gamykloje. Padengiami specialia apsaugine danga, kad transportavimo, montavimo ir statybos metu nebūtų pažeisti paviršiai, o statybininkai turėtų patogią laiptų konstrukciją darbo metu.

Savybės:

- Sparti gamyba ir įrengimas
- Terrazzo marmuras pagamintas iš natūralaus šlifuoto akmens, jis patvarus, jį lengva valyti
- Galima rinktis iš 36 spalvų – pagal individualius poreikius
- Visų tipų pastatams
- Racionalus sprendimas už konkurencingą kainą.